FCC

Mõiste "Federal Communications Commission - FCC

FCC tähistab Federal Communications Commission.

FCC (Federal Communications Commission) sõltumatu riigiasutus, mis reguleerib riikidevaheliste ja rahvusvaheliste side raadio ja televisiooni ning juhtmete ja kaabli ja satelliidi kaudu. Federal Communications Commission on asutuse USA valitsuse, mis on loodud seaduse Kongressi ja on sõltumatu osakondades.


Kui lagundada "Federal Communications Commission - FCC"

FCC tegevus vaadatakse tähelepanelikult aktsiaturg järgijaid, sest need mõjutavad ettevõtted mööda palju erinevaid ärivaldkondi. FCC eraldab raku-ja traadita accesss, reguleerib meedia ettevõtete ühinemisi ja ülevõtmisi, kaitseb intellektuaalomandi õiguste ja reguleerib standardite sisu ja levitamise kõikides meedia tegutsevate ettevõtete Ameerika Ühendriigid.


Holland ekraneerimissüsteemide BV ja FCC

Aastal 1979, seaduslikud piirid kehtestati elektromagnetkiirguse abil kõik digitaalse tehnika FCC USA vastuseks suurenenud arv digitaalse süsteemid, mis segasid traadiga ja raadioside. Katsemeetodid ja nõuded põhinevad CISPR väljaanded, kuigi sarnased piirangud olid juba rakendatud Euroopa osades. Kuna nendel päevadel Holland ekraneerimissüsteemide BV hakanud tootma varjestus materjalid saada tehnika ettenähtud ajal heite nõuetele ja säilitada neid nõuete piires.

1980. aastate keskel, Euroopa Liidu liikmesriikide vastu mitu "uue lähenemisviisi" direktiivide eesmärgiga standardiseerida tehnilised nõuded tooteid nii, et need ei muutuks takistuseks kaubandusele EÜ. Üks neist oli EMC direktiivi (89/336 / EÜ) ja see kehtib kõigi seadmete turule või kasutusele võtta. Selle kohaldamisala hõlmab kõiki seadme "võib tekitada elektromagnetilisi häireid või mille täitmist võib mõjutada häired".

See oli esimene kord oli juriidiline nõue, mis käsitleb kaitset, samuti heitmete seade mõeldud elanikkonnale. Ja kuigi seal võib olla lisakulud mõnede toodete, et anda neile teada immuunsuse tase, see suurendab nende tajutava kvaliteedi kui nad suudavad eksisteerida koos aparaadiga aktiivse EM keskkonna tänapäeva ja vähem probleeme.

Paljud riigid on nüüd samasugused nõuded tooteid, mis vastavad teatud taseme elektromagnetilise ühilduvuse (EMC) määrus.

FCC logo
FCC logo
FCC Building
FCC Building
Seal on juriidiline nõue, mis käsitleb kaitset, samuti heitmete seade mõeldud elanikkonnale
Seal on juriidiline nõue, mis käsitleb kaitset, samuti heitmete seade mõeldud elanikkonnale
Explination Federal Communications Commission Holland Shielding Systems BV Explination Federal Communications Commission Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.3/5 based on 7 customer reviews
In stock
48.00 48.00 48.00 EUR
48.00 48.00 48.00 Retail EA EUR
1 Explination Federal Communications Commission Holland Shielding Systems BV
Product description: FCC | EMI/RFI shielding product & solutions, common for in-stock products. Worldwide support for industries.

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radio frequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: 0031782049000

Fax: 0031782049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews

Kas sa sooviksid...

Et saada tsitaat 24 tunni jooksul täitke allpool.

Part Number
* Märkus: punane plokid peavad