nägemine

"Me usume, et me toota kõrge kvaliteediga EMI varjestus tooteid kõige ökonoomsem ja keskkonnasõbralikum viis võimalik, ja et ei kavatse muuta. Meil on alati valvel innovatsiooni.

Me usume hea lahendusi, mis peaks samuti olema lihtne, mitte unneccessarily keeruline. Me usume, et meil on vaja omada ja kontrollida esmane tehnoloogiate taga tooteid, mis me teeme, ja osaleda ainult turgudel, kus me saame anda olulise panuse. Me neverturn projekti alla, sest siiani oleme alati leidnud lahenduse kliendile.

Me tõesti keskenduda iga projekti töötame, et me loeme iga üks tõeliselt oluline ja tähendusrikas. Me usume intensiivne koostöö ja risttolmlemise vahel meie erinevate rühmade insenerid, mis võimaldab meil uuendusi viisil, et teised ei sobi. Ausalt, me ei settida midagi alla tipptasemel iga rühma firma, meil on ausalt tunnistama, kui me vale ja julgust muutuda. Ja ma arvan, olenemata sellest, kes hõivab mis asendis need väärtused on nii varjatud selle firma, et me jätkame seda väga hästi. "

AM van Tienhoven tegevjuht Holland ekraneerimissüsteemide BV

nägemine | Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV nägemine | Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.6/5 based on 12 customer reviews
In stock
48.00 48.00 48.00 EUR
48.00 48.00 48.00 Retail EA EUR
1 nägemine | Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV
Product description: nägemine | EMI/RFI shielding product & solutions, common for in-stock products. Worldwide support for industries.

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radio frequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: 0031782049000

Fax: 0031782049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews

Kas sa sooviksid...