Asutatud aastal 1985, Holland ekraneerimissüsteemide alustas teenistust elektroonikatööstuses oma algsest asukohast linna Dordrecht, Holland. Kiire kasv ja rahvusvahelist tunnustust tehtud, et tuleb minna firma suurema toote arendamise võimalus ja müügipunkti väljaspool linna 2001..


Alates nende uute ruumide saame pakkuda meie klientidele veelgi paremat kvaliteetset ja odavat varjestus lahendusi. Holland ekraneerimissüsteemide toodab laias valikus EMI / RFI varjestus tooteid nagu EMI tihendid, Fingerstrips, juhtiv lindid ja kärgstruktuuri aknad.


Samuti kavandada ja paigaldada täielik Faraday Puurid, haiglatele, samuti sõjalise punkrid maru toad. Kuna meie tootevalik on väga mitmekesine, saame lahendada praktiliselt iga kaitstes probleem siis võib silmitsi. Oleme spetsialiseerunud lühikest tarneaega, ökonoomseid lahendusi ja võime kavandada ja toota eritellimusel valmistatud toodete 2-3 päeva.


Valmistame varjestatud uksed, telgid, filtrid, ventilations, piirded ja aknad. Me kasutada iga päev laevaliine üle kogu maailma 24 tunni jooksul. Meie insenerid töötavad koos teiega projekteerimise käigus, et lõpptoodangu.


Holland ekraneerimissüsteemide BV
Jacobus Lipsweg 124
3316 BP Dordrecht
Madalmaad

Telefon: +31 - (0) 78 613 13 66
Faks: +31 - (0) 78 614 95 85

E-mail: info@hollandshielding.com

Sales Office Holland Shielding Systems
Holland ekraneerimissüsteemide, müügikontor
Test room Holland Shielding Systems
Holland ekraneerimissüsteemide, Test tuba
Factory Holland ekraneerimissüsteemide
Holland ekraneerimissüsteemide, Tootmishoone
Transport Division Holland ekraneerimissüsteemide
Holland ekraneerimissüsteemide, Transport Division
Design Office Holland Shielding Systems
Holland ekraneerimissüsteemide, Design Office

Ettevõtte tutvustus filmi

Umbes Holland ekraneerimissüsteemide EMI / RFI varjestus Umbes Holland ekraneerimissüsteemide EMI / RFI varjestus Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.1/5 based on 13 customer reviews
In stock
Product description: Varjestus lahendusi al oma varjestus probleeme, EMI / RFI varjestus tooteid ja me ka kujundada Faraday puuris!

üldine dokumentatsioon

Mõõtmised asukoha

varjestatud nagid

1500

Clip-on PCB kaitsesüsteem