PCB- purgid, tihendid, korpused ja klipid

Tänapäeval EMI varjestus trükkplaat on üsna keeruline. Sa tegelevad ruumi, kaal ja tugevus. Tõhus EMI varjestus peab olema saadud, vaid ka peab olema täidetud ülalnimetatud spetsifikatsioonidele.

Meie PCB varjestus eksperdid koos teiega projekteerimisest, kiire prototüüpimine Kuni tootmiseks. Self-automatiseeritud pakend kuulub võimalusi.

1500 - 1800-seeria PCB varjestus purkide & kamber kilpi

EMI kaitseb trükkplaadil tasandil. Selles productgroup leiad PCB kilbid varjestus osa trükkplaadist. See on kaitseid müraallika või kaitsta tundlikke chip elektromagnetiliste häirete vastu.

Varjestus klipid & pinnistöä 1500 seeria PCB varjestus purkide

Tänu meie uuenduslike PCB varjestus klippe ja nööpnõelad elektromagnetiliste häirete (EMI) ja raadiosageduse häirete (RFI) kilp paigutuse PCB ilma post jootmine on nüüd võimalik! Holland ekraneerimissüsteemide BV surface mount (SMD) varjestus klipid on tasuv alternatiiv poolt jootmiseks. Miniaturiseeritud disain võimaldab lintpakendusmasinasse pakendi kooskõlas standardi kiire paigutamine seadmed. RFI Shield Klippe saab paigutada kuhu tahes PCB, kõrvaldades vajadust ekstra augud ja säästa väärtuslikku PCB kinnisvara. Varustatud nelja sõltumatu kevadel kontaktid, usaldusväärne RFI Shield klipid võimaldada kilp eemaldamine ja asendamine uustöötlusele ja / või circuit.

1550 - 1570 seeria PCB varjestus tihendid

Väga väike juhtiv foolium, juhtiv kummi ja juhtiva silikoonist PCB varjestus tihendid.

Elastne & Electric kontaktid, SMT. Need sarjad pakuvad Surface Mountable Technology (SMT) ühilduva elektriline elastomeer pistik hea elastse ja elektriline vara, nii et see pakub mitte ainult padi, aga ka elektri ühendamist ja maandus vahel elektrilised objektid ja PCB.

1900 - 1950 seeria PCB varjestus korpused / kaitsed

Ühe- ja kahekordse kihi EMI varjestus korpused ja kaitsed standard suurused või valmistatud vastavalt kliendi joonise.

Toodame Mu-vask EMI varjestus korpused (1900 seeria) kõik kuju ja suurusega. Need kaitstes korpused peavad olema paigutatud olemasoleva näiteks plastist korpus, kuna nad ei ole piisavalt tugev, et olla elektroonika eluaseme ta enda. See on kõige ökonoomsem lahendus, kui teie olemasoleva elektroonika korpuses ei anna piisavalt elektromagnetiline varjestus.

Kuid me ka toota väga kena välimusega kahetasandilise elektroonika korpused, mis võib olla varustatud kõik võimalikud teenindusajad vaja teie elektroonika korpuses. Mõtle väljalõiked nuppe, sadamad, näidikud ja rohkem. Kaksikkihi varjestatud korpused võib edastada ka oma firma logo. Toode võib teha täiesti vastavalt teie joonistele.

Valige üks toodete allpool rohkem teavet.