varjestus tihendid

Nagu töösagedus suurendada ja seadmeid muutub keerulisemaks, siis võivad nad olla vastuvõtlikumad elektromagnetiliste häirete (EMI). Sellepärast insenerid täna üha suurenevate ülesannetega. EMI kilbid tavaliselt rakendatakse disaini isoleerida ühe komponendi või osa seadme teise. Et tagada usaldusväärne ja vastupidavat elektrilise pitsat, EMI varjestustihendi sageli vahele paigaldatud kilp kesta ja Kaaspind seade. At Holland ekraneerimissüsteemide BV, siis veenduge, et EMI ja EMI / IP tihendid kus enamik nõudlus on alati saadaval laos. Meie EMI- & EMI / IP varjestus ja maandus tihend lahendused täidavad mitmesuguseid taotluse vajadusi ja lahendada probleeme disainerid nägu. Kuna meie ulatusliku masinad oleme võimelised tekitama kuju ja tüüp tihend.

Holland ekraneerimissüsteemide BV suudab teha custom profiili EMI varjestustihendi. Meie EMI tihendid tulevad konkreetsed varjestus standardid, kuid kui teil on projekt, mis eeldab konkreetseid vajadusi, võtke ühendust meie EMI ja RF varjestus eksperdid täna!

EMI tihendid

EMI varjestus tihendid tulevad paljud kuju, mõõtmed ja materjalid. Iga rakenduse on aga olemas ka teist tüüpi EMI varjestustihendi sobivad. Lisaks on oluline ka kui kõrgele vähendamine / sumbumine peaks olema.

EMI / IP tihendid

Selles tooterühmas leiad EMI varjestus tihendite ka vee hea tihendus omadused. Lühendatud need tihendid on nimetatud EMI / IP tihendid.

Fingerstrips

Fingerstrip tihendid ja metalli madalikule tooteid kaitstes ja maandus