Kuidas EMI-kilp plastikust korpus

Allpool me selgitage üksikasjalikult, kuidas plastist korpus võib olla EMI-varjestatud ja milliseid tooteid võite kasutada.

Elektromagnetväljad reisida läbi plastikust elektroonika kaitsed väga lihtsalt. Selle tulemusena seda tüüpi korpus ei ole elektromagnetilise ühilduvuse; teisisõnu, elektromagnetvälja teiste seadmete võib segada elektroonika või väljad seadmest eralduv võib segada teisi elektroonika läheduses. Selleks, et lahendada selliseid probleeme, varjestus kiht (EMI kilp) tuleb kohaldada plastist teha seadme EMC-proof.

On mitmeid viise, kuidas pakkuda premium EMI / RFI varjestus jõudlust. Eriliseks lahust võib valida sõltuvalt kasutatavast sumbumine soovida. Üks võimalus on maali eluaseme juhtiva spray, mis pakuvad suhteliselt madal vähendamise kuid on eeliseks on lihtne kohaldada keerukaid kujundeid. On ka filme, mille tulemusena suurem vähendamistasemed kuid see võib olla raske rakendada neid korpused keerukate kujude.


Kuidas teha kindlaks, milline süsteem on õige teie taotlus

  • Millised on kogused ja iga-aastase mahu?
  • Mis on suurus ja kuju toode, mida soovite kaitsta?
    Täpsema info saamiseks saatke oma tehnilise joonestamise või pildi nii, et korpusele saame teile nõu
  • Mis on teie nõutud tarneaeg?
  • Kas maskeerimine vajalik (st on olemas osad, mis on jääda katmata / värvimata)?
  • Mis on soovitud sumbumine?

Kui taotluse esitanud nõu, siis anda vastuseid nii palju neid küsimusi kui võimalik.


Et EMC-kilp plastikust korpus järgmised lahendused on kättesaadavad:

Elektrijuhtiva nikkelkate (partnr 3801). Elektrijuhtiva nikkelkate on saadaval aerosoolid 365 ml, purki 5 liitrit ja purki 20 liitrit
Elektrijuhtiva nikkelkate (Part nr. 3801), mis on saadaval aerosoolid 365 ml, purki 5 liitrit ja purki 20 liitrit
Rohkem teavet 3801 seeria elektrit juhtivast nikkelkate
Elektrit juhtivad metallitamist (partnr 3838). Elektrit juhtivad metallitamist saadaval nõudmisel. Tsitaat on kõige parem saata pilt oma plastikust ümbris vajalik summa
Elektrit juhtiva metallitamist (osa nr. 3838), soovi korral saadaval. Tsitaat saatke meile pilt oma plastikust ümbris vajalik summa
EMI kaitsed (partnr 1900). Mu-vase korpused ja kambrid EMI varjestus PCB sees plastikust korpus
EMI kaitsed (osa nr. 1900). Mu-vask korpused ja ümbrised EMI varjestus PCBde sees plastikust korpus
Ülitäpne juhtiva EMI foolium moodustavad
Ülitäpne juhtiva EMI foolium vormimine

Nõuanne

Kui soovid saada nõu (tasuta), palun saatke oma joonis e-posti [email protected] või faksiga + 31- (0) 78 -614 9585. Me vastata mõne tunni jooksul.

Vihje: Ärge kunagi kasutage silikoonist anti-tuge, sest see ei saa eemaldada uuesti. Vabanemisainest põhineb rasva või õli on kõik korras, sest neid saab eemaldada meie puhastus / degreasing protsessi. Teie kõdunema tuleks teavitada sellest eelnevalt.

Üldiselt:

Kui suurte koguste (rohkem kui 5000) loetakse, metallisatsiooni on tavaliselt parem lahendus. Kuna seda tehakse vaakumis sobiva rakisega on vaja hoida komponent ning samuti osaliselt varjamisega (näiteks vältimiseks lühise). Rakiste on valmistatud meie masin eritöömasinaid; nad peavad olema projekteeritud ja ehitatud suure täpsusega ja protsess võtab mitu nädalat. Suuremate mõõtmetega 500 mm metalliseeritakse üldiselt muutub kallimaks; tavaliselt suured esemed pritsitakse juhtiva värvi.

Kui teil on vaja toote kiiresti ja seeria on väike (kuni mitusada), soovitame kasutada juhtiva kihi värvi (juhtivale kattele) saame taotleda teil või saate seda ise, kui olete vajalikud seadmed . Kui geomeetria toode on lihtne, see on võimalik, et kaitsta seadet filmi või tekstiili toodet. See on ka hea võimalus EMI-pitsat ainult tundlikke osi oma toodet. Instrumentaarium on suhteliselt odav, sest seda tüüpi varjestus saab valmistada lõikur juhend või laser lõigatud masin.

Kui osad on väikesed (kuni 100 mm) ja kõrge mehaanilisi omadusi ei nõuta, juhtivast plastikust võib kasutada. See on parim sel juhul nõu oma kõdunema ja meile, et leida parim võimalik lahendus.

Galvaanilise või keemilise töötlemise (väikeste osade ja suurtes kogustes), üldiselt, valikulise kate ei ole võimalik. Nii seest kui väljast koheldakse.

 

Kas sa sooviksid...

New FREE engineering manual

Reservation in 5 sec.

Make a reservation for our new 300+ pages engineering manual coming next month

New EMC engineering manual